Seks Pozisyonları, Cinsel İlişki Modelleri

Seks Pozisyonları, Cinsel İlişki Modelleri

17 Mayıs 2020 0 Yazar: cinsellife

Cinsellik çiftler arasında normal hayatın sağlıklı ve düzenli gitmesini sağlayan en önemli unsurların başında gelmektedir. Kötü bir cinsel hayatı olan çiftlerin normal yaşantısında da olumsuzlukları görmek oldukça mümkündür. Bu yazımızda Cinsel hayatınıza renk katacak, ilişkinizi alevlendirecek, durağan seks hayatınıza macera katacak pozisyonlardan bahsedeceğiz.

Kamasutra

Cinsellik öyle utanılacak bir durum değildir. Tüm insanların ve hayvanların doğasında bulunan temel unsurlardan birisidir. Kamasutra ise seks pozisyonlarının sistematik olarak ilk defa yazılı sayfalara döküldüğü bir cinsellik eğitimi kitabıdır. İçerisinde 100’den fazla sex pozisyonlarının bulunduğu bu kitap bilinen ilk cinsellik kitaplarındandır ayrıca. Misyoner pozisyonu, kısa süreli seks, acele sex, barışma seksi, boşanma sexi, tembel seksi gibi onlarca bölümü olan bu cinsel eğitim kitabını isterseniz e-kitap olarak internet üzerinden veya normal şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz.

Seks

Seks veya sex olarak bildiğimiz cinsel birliktelik durumu insanın üreme içgüdüleri doğrultusunda yaratılışından gelmektedir. Cinsel ilişki her yönüyle bizim bir parçamızdır. Seks cinsel birliktelik durumundaki fiziksel ilişkisiden çok daha fazladır ve maneviyatı çok yüksek bir andır. Uzun ve verimli cinsel ilişki ise tarafların birbirine olan ilgisini ve bağını kuvvetlendirir. Daha uzun seks için neler yapılabilir ? diye sorduğunuzu görür gibiyim. Bunun için birçok cinsel eğitim bulunmaktadır. Ön sevişme safhasını daha uzun tutarak, seks sırasında yavaşlama ve pozisyon değiştirme gibi birtakım ufak teknikler sex sürenizi birazda olsa uzatacaktır. Zevkli ve uzun cinsel ilişkinin sırrı aslında çok fazla nedene bağlı, bunlardan bir tanesi tecrübe. Çiftler ne kadar tecrübeli olursa sekx o kadar zevkli geçecektir. Çiftlerin birlikte izlediği erotik diziler ve ateşli sevişme sahneleri onlara cinsel ilişki hakkında tüyolar verecektir.

 

Erotik Seks

Konuya erkeklerin tarafından baktığımızda masturbasyon yapmak yani halk arasındaki ismiyle “31 çekmek” normal bir durum olduğu gibi aşırıya kaçılması durumunda da cinsel hayatınızı ve sağlığınızı olumsuz etkileyebilmektedir. Düzgün bir cinsel hayat ve normal hayatınızın olmasını istiyorsanız sağlıklı bir yaşantınızın olması gerekmektedir. Cinsel ilişki esnasında alınan zevki arttırmanın ise oldukça fazla yolu vardır. Bunlardan bir tanesi kayganlaştırıcı kullanmaktır. Kayganlaştırıcı gibi ürünler cinsel hayatınızdan aldığınız zevki arttırarak sizi ve partnerinizi mutlu edecektir.