Penis Kalınlaştırma

Bazı erkeklerin penislerinin boylarının yeteri kadar uzun olmamasının yanısıra ise, kalınlıklarının yeterli olmaması, aynı şekilde ayrı bir sorun teşkil etmektedir. İdeal penis boyuna sahip olan bazı erkeklerin penislerinin yeterli kalınlıkta olmaması, kendilerinin bu sorunu çözme yöntemlerine itmektedir.

Bu yöntemler bazen doktor kontrolü ve tavsiyesi ile olmaktadır, bazen ise doğal yöntemler ve ilaç ile olmaktadır. Penisindeki kalınlığın yeeri olmamasından dolayı doktora muayne olan bazı erkekler, üroloji doktorunun vereceği tedavi yöntemiyle, bu sorununun çözümü bulmaktadır.

Penisi hem ufak, hem de kalınlıkta problem yaşayan bazı erkekler ise, bu durumdan psikolojik olarak etkilenmektedir. Hatta evlilikleri tehlikeye girerek, bitme noktasına gelen kişiler bulunmaktadır.

Eğer penisinizin kalınlığında bir sorun yaşıyorsanız ve eşinizle ilişkinizde yeteri kadar etkili performans sergeleyemiyorsanız, Penis Kalınlaştırma tedavisi için mutlaka bir doktora başvuru yapınız.

Penis Kalınlaştırma Yöntemleri

Erkekler penislerinin uzunluğu ile ilgili sorunlarla karşılaştıkları gibi, kalınlığının yeterli olmamı gibi sorunlarla da sıkça karşılaşmaktadırlar. En çok bu durumdan ise, eşler rahatsız olmaktadır. Eşler, kocalarının penislerinin kalın olmamasından dolayı, ilişkiden zevk almakta zorluk çekmektedirler. Penis kalınlığında sorun yaşayan erkekler, doktorların bu konu ile ilgili yapmış olduğu yöntemlerinden faydalanarak tedavi olabilirler. Doktorlar erkeklerin penis kalınlığı ile ilgili Penis Kalınlaştırma yöntemlerini iki şekilde yapmaktadır.

Bu yöntemler ise şunlardır.

  • Bu yöntemlerden bir tanesi yağ enseksiyonudur.
  • Diğer ise, hyaluronik asit enjeksiyonudur.

Doktorların penis kalınlaştırma ameliyat yöntemleri, büyütme gibi bir kezden fazla şekilde yapılmaktadır. Büyütme ise, sadece bir sefer yapılan ameliyat yöntemidir.

Penis kalınlaştırma yöntemleri, uzatma gibi çok fazla fayda vermemektedir. Zamanla kalınlığını kaybeden penis, daha sonra ki zamanlarda, aynı işleme gerek duyulur.

Yağ Enjeksiyonu İle Penis Kalınlaştırma Yöntemi

Penis Kalınlaştırma yöntemleri arasında yer alan yağ enjeksiyonu ile penis kalınlaştırma yöntemi şu şekilde olmaktadır.

  • Vücudun karın, bel ve çevresi ile beraber, kalça bölgelerinden alınan iri yağ dokusu, penis kalınlaştırması için kullanılır. Bu işlem ise, liposuction yöntemiyle yapılır.
  • Alınmış olan yağ hücreleri, özel bir işlemden geçirildikten sonra, kanül veya ince iğne yardımıyla, penisin çevresine dengeyi bozmayacak bir hacim şeklinde, aktarılıyor. Tabi bu işlem yapılırken, bazı yan etkiler bulunur. Penisin morarması ve şişmesi gibi yan etkiler nadir görülür.

Bu işlem yapıldıktan sonra, yağın %30 ile 40’ı kalıcı halde bulunur. Geriye kalan yağ miktarında ise, erime olur ve sonra yok olur. Bu yöntemin 6 ay aralıkla tekrarı yapılabilir.

Hyaluronik Asit Dolgusu Yöntemi İle Penis Kalınlaştırma

Penis kalınlaştırma yöntemi arasında yer alan Hyaluronik asit dolgusu ise, doktorların diğer uyguladığı penis kalınlaştırma yöntemi arasında yer alıyor. Bu yöntem iğne ucu ile penisin çevresine enjekte edilen bir kalınlaştırma yöntemidir.

Enjekte edilecek olan maddenin içeriği, vücut içerisinde doğal olarak bulunuyor. Bu sebeple, vücut reaksiyona girmez ve uyum sağlar. Kalıcılık olarak süre ise, 6 ile 12 ay arasında yer alıyor. Hasta bu yöntemden sonra, kolay şekilde iyileşir.

Penis Kalınlaşmasında Temel Fonksiyonların Etkilenmesi Nasıldır?

Peniste olan kalınlaşma sonrasında, penis temel fonksiyonlarını sağlıklı bir şekile yapar. Hiç bir şekilde temel fonksiyonların görevini yapmasına engel olmaz. Penis ilişki esnasında rahatlıkla ereksiyon olur ve kişi idrarını yapmakta sıkıntı çekmez.

Yorum yapın