Penis büyütme Yöntemleri

Penis büyütme işlemleri birçok erkek tarafından araştırılan bir konudur. Genellikle bunun pek çok yöntemi bulunur. Ancak üroloji doktorundan bu konuda destek almak daha sağlıklı olacaktır. Penis büyütme için uygulana yöntemler de bazı şeylere dikkat gerekir.

  • O bölgede bulunan kan akışını düzenleyip geçici olarak sertleşmeye yardımcı olana bazı bitkisel ilaçlar da mümkün.
  • Gerekli egzersizleri yapmak ve dengeli beslenmek de buna bir yöntem olabilir.
  • Yapılan masajlarında mutlaka yavaş yavaş yapılması gerekir.

Penis Büyütme Ve Kalınlaştırma Yöntemleri

Çekme yöntemiyle penis büyütme yöntemi, yapmak için mutlaka ereksiyon olmamak gerekir. Penise tam anlamıyla kan akışının sağlanması için bunu yapan kişinin ayakta olması gerekir. Aynı zaman da penisin de yumuşak halde olması gerekir. Gerekli olan pozisyonu yapmak için dikkatli bir şekilde davranmak gerekir. Bu işlemi yaparken acı oluşturmamak gerekir. Bu durum hemen sonuç vermez. Bu tekniği bir süre boyunca uygulamak gerekir. Ancak bunu yaparken mutlaka uzman bir doktordan yardım almak gerekir. Genellikle bu yöntem haftada 3 gün yapılır. Ancak bu yöntem de penise zarar vermemek ve dikkatli bir şekilde davranmak da oldukça önemlidir.

Sıkma Yöntemi İle Penis Büyütme Yöntemi

Penis büyütme yöntemleri arasında sıkma yöntemi de oldukça etkilidir. Bu yöntemde penisin sert olmamasına dikkat edin. Sertleşen penislerde genellikle bu yöntemi uygulamak acı hissine neden olur. Ancak penis kavrandığı zaman çok fazla sıkmamak gerekir. Çok fazla çekmek penise oldukça fazla zarar verir. Bu egzersiz ise 30 saniyeden fazla yapılmaz. Her egzersizi yaptıktan sonra acı yaşamamak için bir dakika boyunca dinlendirmek gerekir. Penis 1 dakika boyunca dinlendiği zaman 15 dakika boyunca bu egzersiz tekrarlanabilir. Yapılan bu yöntem düzenli olarak uygulandığı zaman penis de bulunan kan akışını hızlandırır ve zamanla daha büyük ve kalın görünmesine neden olur.

Masaj Yaparak Kalınlaştırma İşlemi

Penis büyütme yöntemleri olarak uygulanan masaj yapma yöntemi de oldukça fazla tercih edilir. Penis büyütme teknikleri arasında uygulanan bu yöntem de oldukça dikkatli olmak gerekir. Krem ile uygulanan masaj yöntemi penis kalınlaştırma yönteminde gözle görülür bir yöntem gösterir. Krem kullanarak penisin en dip kısmından uç kısmına kadar bu yöntem uygulanır. Ancak kullanılan kremin mutlaka üroloji doktoru tarafından verilmiş olması gerekir. Başka bir krem uygularsanız bu durum zarar verebilir.

Penis Büyütme İşlemleri İşe Yarar Mı ?

Yapılan egzersizler genellikle kişiden kişiye göre değişir. Ancak genellikle kullanılan kremler de kan akışını hızlandırdığı için oldukça olumlu bir etki yaratır. Penis büyütme yöntemleri arasında yer alan egzersizler ancak doktor tarafından verildiği zaman etkili olur. Kan basıncını arttıran bu ilaçlar maksimum derecede penis büyümesine yardımcı olur. Bu nedenle birçok kişi bu gib egzersizleri yapmayı tercih eder.

Yorum yapın